جستجو
آمار سایت
افراد آنلاین:
3 نفر
بازدید امروز:
3 نفر
بازدید دیروز:
127 نفر
بازدید کل:
158618 نفر
مرور گر:
Unknown
اخبار
تعداد مشاهده در هر صفحه:
تحولات نبرد یمن به خوبی نشان می دهد که عربستان و امارات و اربابان آنها، با تمام قوا درصدد دستیابی به هر نوع دستاورد میدانی در یمن هستند .
وزرای انرژی عربستان و روسیه در خلل سفر ولیعهد سعودی به مسکو، با هم دیدار کرده و از عزم مشترک برای ایجاد ثبات در بازار نفت سخن گفته‌اند.
پس ازماجرای سفارت عربستان درتهران، اردن باتفاق چند کشور عرب دیگر سفرای خود را ازایران فراخواندند.
سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اربیل به تردد گروهکهای تروریستی به داخل کشور از منطقه کردستان عراق به دولت محلی اقلیم کردستان عراق اعتراض کرد.
نیروی هوایی کشور عراق دومین سری از جنگنده های کره جنوبی شامل شش جنگنده تی 50 (T-50 ) را از سئول تحویل گرفت.
مقامات مصر و سودان روز چهارشنبه درباره راه های تقویت همکاری در زمینه آموزش پلیس و دوره های ویژه امنیتی بحث و گفتگو کردند.
کره جنوبی به دنبال عقد یک قرارداد چند میلیارد دلاری به منظور ساخت یک نیروگاه هسته‌ای در عربستان است.
همکاری انگلیس با عربستان سعودی تنها به فروش تسلیحات ختم نمی‌شود بلکه انگلیس متعهد است همواره نیروهایی برای آموزش نظامیان سعودی به عربستان بفرستد.
رسانه های سعودی مدام سعی دارند شرایط ایران را در منطقه و داخل بحرانی نشان دهند، اما حقیقت ماجرا به ظن تحلیلگران بین المللی چیز دیگری است.
یک مقام مسئول در وزارت خارجه یمن در واکنش به اعترافات اخیر وزارت جنگ آمریکا گفت: "اظهارات پنتاگون چیز تازه ای نیست".
یک سند سری از حمایت‌های حکومت سعودی از همپیمانانش در لبنان با هدف تضعیف جنبش مقاومت مردمی حزب الله در این کشور پرده برداشت.
"شیخ میثم سلمان " درهمایش بیروت شرکت کرد.
پس از امارات، عربستان سعودی و بحرین نیز از قطع روابط مغرب با ایران استقبال کردند.
دبیران شورای امنیت ملی ایران، روسیه و پاکستان در خصوص برگزاری کنفرانس امنیتی مشترک با حضور سایر کشورهای منطقه به توافق رسیدند.
وزیر خارجه قطر در پاسخ به اظهارات اخیر همتای عربستانی خود تاکید کرد، بحران سوریه مسؤولیت جمعی بر دوش جامعه جهانی است.
لیبرمن تهران را تهدید کرد که در صورت حمله به مرکز سیاسی این رژیم،به تهران حمله می‌کند. او وجود گفت وگو با برخی دولتهای عربی را نیز تأیید کرد.
وزیر خارجه عربستان سعودی می‌گوید که اگر آمریکا نیروهای خود را از قطر خارج کند، «رژیم این کشور» در کمتر از یک هفته ساقط خواهد شد.
معاون رئیس جمهوری عراق اعلام کرد، عربستان در تنگنای یمن گیر افتاده و نمی‌تواند نیروهای نظامی به سوریه اعزام کند.
یکی از مسئولان سابق دستگاه اطلاعاتی مصر در پاسخ به درخواست‎های عربستان و آمریکا درباره اعزام نیرو به سوریه اعلام کرد که نیروهای مسلح مصر مزدور نیستند.
تهاجم آمریکا به عراق از قلمروی کویت نشان داد که واشنگتن در صورت لزوم از پایگاه‌های نظامی خود در کشورهای عربی علیه کشورهای عرب استفاده می‌کند.
وزیر خارجه بحرین در حالی که آل خلیفه خواسته های برحق مردم این کشور را سرکوب می کند دوباره درباره ایران موضع گیری کرد.
دولت اردن به بهانه شخصی بودن حساب بانکی پسران صدام، از بازپس دادن ۲۸ میلیارد دلاری که از داخل عراق به بانک های این کشور منتقل شده است، خودداری می کند
وزیر خارجه قطر تأکید کرد شیوه کنونی عربستان برای تسلیم کردن قطر بی‌فایده است و مردم این کشور آماده‌اند تا از حاکمیت کشور خود دفاع کنند.
رضایی گفت: وقتی اسرار و اسناد داعش منتشر شود، خواهید دید ما در عمق داعش نفوذ کرده بودیم.
توییت اخیر وزیر خارجه بحرین که در آن تلویحاً، قدس و آرمان فلسطین را «مسئله‌ای حاشیه‌ای» خوانده بود، واکنش فلسطینی‌ها را در فضای مجازی در پی داشت.