جستجو
آمار سایت
افراد آنلاین:
4 نفر
بازدید امروز:
50 نفر
بازدید دیروز:
83 نفر
بازدید کل:
184372 نفر
مرور گر:
Unknown

نشست گروه تعامل و همکاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی با استانداری فارس

نشست مشترک گروه تعامل و همکاری دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه شیراز با استانداری فارس روز دوشنبه 26 آبان ماه ساعت 12 تا 14 در دانشکده حقوق با حضور ریاست دانشکده جناب آقای دکتر ابراهیم عباسی، جمعی از اساتید بخش علوم سیاسی و حقوق و مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس جناب آقای رضایی و کارشناسان مربوطه از استانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر ابراهیم عباسی ریاست دانشکده به معرفی ظرفیت های دانشکده و توانمندی منابع انسانی دو بخش علوم سیاسی و حقوق با بیش از 50 عضو هیأت علمی در گرایش های مختلف حقوقی و سیاسی پرداختند و از امادگی دو بازوی پژوهشی دانشکده یعنی مرکز مطالعات راهبردی خلیج فارس و مرکز مشاوره حقوقی برای تعامل و همکاری ساختارمند و منسجم با استانداری فارس گفتند.

همچنین در این جلسه اساتید دو بخش علوم سیاسی و حقوق آقایان دکتر: توانا، قرشی، یاری، محمدی، مبین و خانم دکتر ذاکری نیا ضمن ارائه دغدغه های خود، به زمینه های موضوعی و محورهای مشترکی که می توان به همکاری پرداخت اشاره کردند.

جناب آقای رضایی مدیرکل سیاسی استانداری فارس نیز با استقبال از بهره گیری از ظرفیت های دانشکده حقوق و علوم سیاسی جهت کمک به حل مسائل مبتلاء به در زمینه های سیاسی و حقوقی برای رسیدن به چارچوبی مشترک برای آغاز همکاری ها اعلام آمادگی کردند.

همچنین در پایان این نشست مقرر گردید طرفین تا در دو مبحث ساختار تعاملات در آینده و محورهای موضوعی که ضرورت دارد در کوتاه مدت به آنها پرداخته شود، طبق بررسی های مشترکی که قبلا در سطح کارشناسی داشه اند تا هقته آینده به متن مشترکی در قالب تفاهم نامه رسیده و در نشست نهایی با حضور استاندار فارس به صورت رسمی آغاز همکاری ها را داشته باشند.

تاریخ انتشار: 1399/08/27
ساعت انتشار: 10:39:01